Polar Freight Logistics

Firma powstała w 2004 roku, a w 2007 roku zostało zakupionych  pierwszych 5 ciągników siodłowych. Dzięki profesjonalnemu podejściu szybko zyskiwaliśmy nowych Klientów i dziś posiadamy rozbudowaną flotę 62 ciężarówek marek Mercedes, DAF, Scania oraz Man. Nasze pojazdy są w pełni serwisowane, co trzy lata wymieniamy na nowe, by zapewnić kierowcom nowoczesne wyposażenie i najwyższy komfort pracy.

Główną bazę posiadamy w Lubeck (D-23554). Na miejscu jest parking dla samochodów osobowych naszych pracowników, jak również ciągników oraz rozbudowane zaplecze socjalne, dostęp do pryszniców oraz pokojów do wypoczynku. Udostępniamy również pralnię, telewizję oraz Internet.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z naszymi spółkami zależnymi oraz możliwością dynamicznej zmiany tras kierowców jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nawet w teoretycznie nierealnych terminach. Elastyczność i terminowość to cechy, jakie nasi Klienci cenią najbardziej. Dzięki nim możemy wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom.

Polar 24